ОАЕ інвестують в розвиток сонячної енергетики Тихоокеанського регіону

Ще на початку місяця міністр енергетики ОАЕ Сюхель аль-Мазру оголосив про плани держави інвестувати до 35 млрд доларів у альтернативну енергетику. Більше того, чимало коштів місцевий уряд погодився вкласти у відповідні іноземні проекти. 

Нещодавно ОАЕ і Нова Зеландія підписали угоду про спільне будівництво сонячної електростанція на Соломонових Островах в Тихому океані. Новий договір є частиною стратегічної угоди про партнерство у сфері поновлюваних джерел енергії, підписаної в 2014 році, повідомляє ресурс Тeknoblog.ru.

Згідно з умовами договору, нова електростанція покриє 7% енергетичних потреб Соломонових Островів та знизить викиди CO2 на 1,2 тис. тонн, не допустивши щорічного спалювання 450 тонн дизельного палива. Очікується, що саме сонячна електростанція дозволить зменшити залежність Соломонових островів від імпортованого дизеля, звільнивши фінансові ресурси для інших проектів розвитку.

Нова сонячна електростанція буде побудована на кошти Фонду тихоокеанського партнерства, заснованого ОАЕ в 2013 році. Фонд має на меті розвиток вітрових та сонячних енергопроектів в 11 тихоокеанських острівних державах. Нова Зеландія є ініціатором і головним партнером ОАЕ в реалізації цих проектів.

Варто зазначити, що Фонд вже побудував і запустив шість електростанцій. Перший проект був реалізований в Королівстві Тонга, ще один - в Самоа, три сонячних електростанції працюють на Фіджі, і ще по одній - в Тувалу, Кірибаті та Вануату.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка