Новий рекорд: ефективність фотоелементів від Panasonic становить 23,8%

Не встигла американська SunPower як слід проінформувати громадськість про встановлений рекорд ефективності сонячних елементів (22,8%), як Panasonic оголосила, що створила найбільш ефективні сонячні панелі для домашнього використання на сьогоднішній день, повідомляє PV-magazine.

Про своє нове досягнення Panasonic заявила на днях під час відкриття виставки PV Expo в Токио. 

При цьому ефективність новинки - 23,8% - вже була перевірена та підтверджена японським Національним інститутом передової промислової науки і технології. 

У компанії пояснюють, що досягти такого результату вдалося завдяки використанню своєї нової гетероперехідної технології НІТ (heterojunction HIT technology). Новий підхід дозволяє більш ефективно використовувати кремнієві напівпровідники на кристалічній кремнієвій підкладці. 

Експерти зазначають, що новий рекорд ефективності сонячних елементів має позитивно вплинути на справи японської корпорації. Наразі Panasonic зіштовхнулася з деякими фінансовими проблемами, через що у лютому компанії довелося призупинити операційну діяльність на одному зі своїх заводів з випуску сонячних модулів у Японії.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка