Новий електричний самокат проїжджає 30 км без підзарядки і керується зі смартфону

Автомобіль вже давно перестав бути найоптимальнішим засобом пересування у сучасному великому місті. Кожному власнику авто доводиться стикатися з низкою проблем, які не мають гарантованого вирішення в умовах мегаполісу – дорожні затори, відсутність достатньої кількості місць для паркування і таке інше. Саме тому провідні корпорації працюють над розробкою альтернативних засобів руху, котрі набагато більше пристосовані до міського ландшафту та не забруднюють атмосферу. Відповідно, міні-електрокари, тривиллери, електричні самокати стають все більш популярними серед населення великих міст. 

Компанія Roadix Urban Transportation презентувала свою інноваційну розробку під назвою «MUV-e», тобто «розумний електричний самокат».  Але цей виріб не є самокатом в класичному вигляді, а являє собою тривиллер вагою 14 кілограмів. MUV-e обладнаний літій-іонною батареєю та екологічно безпечним електричним двигуном на 36V. Одного заряду акумулятора  ємністю 8 або 16 ампер на годину (в залежності від конфігурації) вистачає, щоб проїхати 30 кілометрів. Максимально можлива швидкість складає  32 км/год.  MUV-e розкладається і складається як звичайний самокат. Тому його можна  дуже зручно переміщувати, тримаючи в руках. Ще однією додатковою перевагою  є можливість регулювання висоти керма.

6.jpg

Унікальність  MUV-e полягає в тому, що  він керується за допомогою спеціального смартфону. Мобільный гаджет має вигляд  повноцінної приборної панелі з цифровими версіями одометра, електрометра та спідометра. Окрім того, тривиллер оснащений програмним забезпеченням (так званим «додатком-компаньоном»), яке виконує навігаційну функцію: аналізує маршрут, прокладає оптимальний шлях до місяця призначення, домомагає оминати перешкоди. Саме тому MUV-e отримав назву «розумного».

5.jpg

Як зазначають представники компанії Roadix Urban Transportation, їхня розробка може з’явитися на ринку вже у першій половині 2015 року. Його стартова вартість складає 2 тисячі доларів США. 

7.jpg

3.jpg

На жаль, мешканці  Україні матимуть змогу випробувати MUV-e ще нескоро. Проблема в тому, що цей виріб обладнаний трьома маленькими колесами, які придатні лише до рівних поверхонь. Тобто, йому потрібні ідеально рівні дороги, яких в українських містах наразі ще замало.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: