Нові технології для громадських туалетів забезпечують економію ресурсів та комфорт

В ресторанах, торговельних центрах або на залізничних вокзалах в громадських туалетах шукають способи зменшення надмірного споживання туалетного паперу і води. Той факт, що рулону паперу не вистачає на добу, страшний не тільки збільшенням коштів на купівлю гігієнічних засобів (вони не є дуже дорогими). Серйознішою є проблема регулярного забивання унітазів, постійний бруд в кабінках, антисанітарія та неприємний запах.

Для економної видачі паперу вже використовують автоматичну роздачу туалетного паперу. Достатньо махнути рукою перед таким пристроєм і він видасть точно відміряний папір для разового використання. При цьому, що важливо, це забезпечує відсутність доторкання до самого пристрою і виключається перенесення бактерій між різними відвідувачами.


Подібним принципом працює пристрій – диспенсер. Він видає одноразові сидіння для унітазу. Правда тут є багато недоліків. По-перше, одноразові сидіння не можна змивати в унітаз. По-друге, викидання використаного сидіння в контейнер, приводить за якийсь час до появи неприємних запахів. Ручне зняття і вкладання сидіння приводить до попадання мікробів на руки.

Альтернативою одноразовим паперовим сидінням для унітазу є автоматичні гігієнічні сидіння Тоттолет. Роботою автоматичного сидіння керує безконтактний датчик, котрий замінює плівкову «панчоху», котра обтягує край унітазу. Використана плівка утилізується всередині пристрою, а антибактеріальне покриття не дає можливості розвиватися бактеріям. Руки відвідувачів залишаються чистими.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка