Нові перспективи використання газу і вугілля

Використання традиційних видів палива (газу і вугілля) не може бути припинено на дуже великий відсоток, хоч їхні запаси зменшуються і їхнє використання приводить до значних викидів в атмосферу вуглекислого газу та інших шкідливих речовин. Спеціалісти, які займаються виробництвом тепла або електроенергії з невідновлювальних джерел, передбачають дальший розвиток високопродуктивної когенерації, яка дозволить суттєво зменшити емісію парникових газів при одночасному виробництві тепла та електроенергії.

Обговорення кліматичних проблем відбулися останнім часом в Європейському Союзі, під час саміту США-Китай і в Лімі. Продовжується активний рух до впровадження проектів, які полегшать ситуацію з  негативним впливом людства на загальне потепління. 

Європейські країни передбачають підтримку низькоемісійної трансформації, яка потрібна для втримання конкуренційності всієї промисловості ЄС. Передбачення дальшого росту вартості виробництва енергії в наступних десятиліттях дає вказівку на те, що це єдина дорога дальшого розвитку для Старого Континенту, щоб бути конкурентним по відношенню до США та Китаю. З цього пункту зору, пріоритетом стає підтримка найефективніших форм виробництва енергії, щоб змінімізувати вплив коштів емісії СО2 і в найкращий спосіб використати енергію, яка захована в паливі. Для цього варто використовувати обладнання високопродуктивної когенерації, яка одночасно виробляє електричну та теплову енергію при значному зниженні емісії СО2.
 
5.JPG
Когенераційна установка українського виробництва «Первомайськдизельмаш»

При заміні вугільних котлів, які працюють на генерування тільки однієї енергії, на газові когенераційні установки, зниження емісії СО2 відбудеться на 60%, а споживання палива на 40%. Особливо потрібний такий варіант в тих місцях, де старі котельні знаходяться біля великих міст і викидають масу шкідливих речовин (сірка, азот, пил). Високопродуктивна газова когенерація дозволяє зменшити інвестиційні затрати для енергетичних проектів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка