Акумулятори на основі води дадуть новий поштовх для розвитку альтернативної енергетики

Мало того, що ці батареї більш довговічні та виготовлені з дешевих матеріалів, вони дозволять електростанціям ефективніше використовувати сонячну та вітрову енергію. 

Акумулятори виготовлені дослідниками з Університету Південної Каліфорнії і призначені для використання на електростанціях. Вони можуть накопичувати енергію у великих маштабах та віддавати її по мірі необхідності.


"Акумулятори розраховані на 5000 циклів перезарки, що вистачає приблизно на 15 років служби", сказав професор з хімії Шрі Нараян. "Літій-іонні акмулятори виходять з ладу приблизно через 1000 циклів перезарядки, а виготовлення коштує в 10 раз дорожче."


Принцип роботи акумулятора аналогічний принципу роботи паливних елементів. Проте у сучасних акумуляторах використовуються метали та та токсичні хімічні речовини. Команда ж хотіла знайти альтернативу, яка була б дешевшою та мала мінімальний вплив на навколишнє середовище. Вони відкрили хінони - природні, окислені сполуки, які містяться в рослинах, грибках та бактеріях, сприяють фотосинтезу та клітинному диханню. І вони підійши ідеально. "Це саме той тип молекул, який природа використовує для передачі енергії"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка