Нове життя цукрового заводу на Одещині: біоетанол, біоТЕЦ та сонячна станція

Заплазський цукровий завод, розташований у Любашівському районі Одеської області, планують перепрофілювати під випуск біоетанолу.

Проект з модернізації підприємства, яке нині простоює, розробляють співробітники одного з університетів Колумбії, передає Думская.net.

Передбачається, що Заплазський цукрозавод вироблятиме близько 50 тисяч тонн біоетанолу у рік, використовуючи як сировину зернову кукурудзу і солому.

Згідно з проектом, на потужностях модернізованого підприємства також вироблятиметься синтез-газ, працюватиме біоТЕЦ та сонячна електростанція.

Запуск нового виробництва дозволить створити більше 400 робочих місць.

Наразі колумбійські фахівці перебувають у Любашівському районі.

Протягом останніх десяти років цукрові заводи Колумбії перейшли на виробництво біоетанолу, що фінансово стимулюється урядом. Колумбійці отримують біопаливо з маніока (тропічна рослина, коріння якої вживають у їжу) і кукурудзи.

Останній раз Заплазський цукровий завод запускали у 2012 році – підприємство попрацювало недовго – і остаточно зупинилося у квітні 2013 року. Всього в Одеській області розташовано три цукрових заводи: Заплазський, Котовський та Красноокняньський.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: