«Нова пошта» збиратиме вторсировину у всіх відділеннях міст-мільйонників

«Нова Пошта» вирішила масштабувати проект зі збору вторинної сировини у всіх відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави. У 2020 році компанія вивчить досвід масштабування на мільйонники та розгляне можливість подальшого масштабування на всі інші відділення компанії, передає Економічна правда.

Компанія вирішила залишити два бокси: один для макулатури та гофрокартону, і один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий.

«Глибше сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, які забирають у нас вторинну сировину. Це зроблено для спрощення процесу сортування, яке здійснюють наші клієнти», – наголошують у компанії.

У квітні-липні цього року «Нова Пошта» провела пілотний проект зі збору упаковки у десяти столичних відділеннях. Там можна було залишити коробки й інші пакувальні матеріали в спеціальних боксах для збору вторсировини. За три з половиною місяці в рамках пілотного проекту було зібрано 4561 кг вторинної сировини на 10-ти відділеннях. Обсяг зібраної макулатури та поліетилену збільшили на 153%.

Майже 80% всієї зібраної вторсировини – це папір, гофрокартон і паперовий ущільнювач, а 20% - стретч, бульбашкова плівка та пакети. У решті відділень вторсировину, як і раніше, збирають співробітники та передають на подальшу переробку.

У компанії зазначають, що в них налагоджено повний цикл збирання вторсировини: збір відбувається на терміналах і відділеннях, далі вторсировину передають на переробку. За десять місяців 2019 року «Нова Пошта» зібрала майже 1300 тонн вторсировини, що на 36% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: