Нова електростанція на Гаваях генерує електрику від різниці температур води в океані

На Гаваях побудували найбільшу в своєму роді електростанцію, яка буде генерувати енергію від перепадів температур в океані. Отриманої в такий спосіб електрики має вистачити для покриття енергетичних потреб 120 домогосподарств щороку, повідомляє ресурс Іnfuture.ru.

В майбутньому компанія-власник станції Maki Ocean Engineering  планує збільшити потужності новобудови шляхом переміщення її далі в море до холодних глибин, що дозволить покривати енергопотреби 120 тис. будинків. 

Станція використовує концепцію енергії температурного градієнта морської води. Всередині системи розміщують рідину з дуже низькою точкою кипіння, яка вимагає менше енергії для випаровування (приміром, аміак).

Коли аміак проходить через закриту систему труб, він проходить через секцію, прогріту морською водою, взятої на мілководді (25 °С). Там аміак переходить в газоподібний стан, що приводить в дію турбіну, яка в свою чергу генерує енергію; потім аміак проходить через охолоджену секцію (5 °С), де він знову перетворюється на рідину. Потім тепла і холодна вода зливаються назад в океан, і процес повторюється знову. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка