Нова Зеландія законодавчо зобов'яже фінансові компанії звітувати про вплив на довкілля

Нова Зеландія зобов'яже фінансові компанії звітувати про свій вплив на клімат.

Країна має намір прийняти відповідний закон у рамках досягнення вуглецевої-нейтральності до 2050 року, передає kosatka.media

«Фінансовий сектор повинен зробити свій внесок: банки, страховики та керуючі фондами можуть зробити це, знаючи про вплив своїх інвестицій на навколишнє середовище», - говорить міністр зі зміни клімату Джеймс Шоу. - Цей закон внесе кліматичні ризики і стійкість в основу прийняття фінансових і ділових рішень».

Очікується, що закон пройде перше читання найближчим часом.

Під дію закону підпадуть близько 200 найбільших компаній країни і кілька іноземних фірм з активами понад 1 млрд новозеландських доларів ($703 млн). «Ставши першою країною у світі, яка ввела подібний закон, ми маємо можливість продемонструвати реальне лідерство і підготувати грунт для того, щоб інші країни зробили обов'язковим розкриття інформації, пов'язаної з кліматом», – заявив міністр торгівлі і у справах споживачів Нової Зеландії Девід Кларк.

Закон змусить фінансові фірми оцінювати не тільки свої власні інвестиції, але й оцінювати компанії, з якими вони співпрацюють, з точки зору їх впливу на навколишнє середовище.

Після прийняття закону компанії повинні будуть почати звітувати про вплив на зміни клімату у 2023 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка