Нова Toyota Prius буде оснащена «сонячним» дахом потужністю 180 Вт

Нова гібридна автівка Toyota Prius PHV, яку компанія представила в лютому 2017 року, отримає інноваційний «електродах» на основі фотоелектричного модуля Panasonic HIT, інформує Аutogeek.

«Сонячний» дах матиме потужність 180 Вт і буде стійким до високих температур, завдяки чому виробленої електроенергії вистачить не лише для гаджетів у салоні авто, а й для підзарядки тягових 12-вольтових акумуляторів Prius PHV. За рахунок цього збільшиться пробіг авто в режимі електромобіль, а витрати палива зменшаться.

Досі сонячні панелі на автомобілях могли виробляти всього кілька ват електроенергії і використовувалися в основному для допоміжної підзарядки акумуляторів та підтримки систем вентиляції салону. Однак через те, що влітку температура в салоні може підвищуватися до +80 °C, продуктивність панелей скорочується в рази.

Інженери Panasonic розробили фотоелектричні панелі HIT, що мають особливу структуру (вона поєднує основу з кристалічного кремнію і аморфну ​​кремнієву плівку), і характеризуються високим коефіцієнтом конверсії світла в електроенергію та можуть працювати в широкому температурному діапазоні. Тому навіть на маленькій площі (наприклад, на даху авто) такі сонячні панелі виробляють більше електроенергії.

Крім того, «сонячний» дах нового Prius може згинатися завдяки використанню технології термокомпресійного зварювання, тому легко вписався в дизайн авто без будь-яких конструктивних змін.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка