"Нова Пошта" відкрила у Хмельницькому новий термінал з LED-освітленням і повітряним опаленням на пелетах

Компанія "Нова Пошта" відкрила у Хмельницькому новий термінал з LED-освітленням і системою опалення на пелетах.

Урочисте відкриття ключового об'єкту інфраструктури вантажоперевезень компанії в Західній Україні відбулося 17 травня, передає Хмельницька обласна рада

«Термінали "Нова Пошта" повинні бути не лише інноваційними, але і енергоефективними, аби кожен клієнт міг вибрати перевізника, який працює над зменшенням шкідливих викидів в атмосферу, і таким чином особисто піклуватися про навколишнє середовище», - зазначає директор "Нова Пошта" Олександр Бульба.

Інноваційний термінал "Нова Пошта" у Хмельницькому, так як і у Києві оснащений найкращим обладнанням від голландської компанії Vanderlande потужністю 8,5 тис. посилок на годину.

«Офіційно відкритий Хмельницький інноваційний термінал є одним з ключових сортувальних центрів серед аналогічних об'єктів у Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та двох у Києві (Київ-Схід і Київ-Захід), - зазначає співвласник компанії "Нова Пошта" В'ячеслав Климов. - Через ці термінали вже проходять відправлення вагою до 50 кг».

Крім цього, ХІТ оснащений конвеєрами і автоматичним сортувальним обладнанням виробництва української компанії "СМС". Так, посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватись безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів, що зробить сортування ще більш надійним.

Загальна потужність Хмельницького терміналу становить 14 тис. відправлень за годину. У ХІТ будуть сортувати і відвантажувати посилки для 71 населеного пункту по всій Україні. Це міжрегіональні напрямки (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці), міські і в межах усього регіону (Старокостянтинів, Кам'янець-Подільський, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і всі відділення в м. Хмельницький).


Термінал побудований з використанням кредитних коштів ЄБРР в сумі 9,5 млн євро.

Генеральним підрядником зі спорудження об'єкта виступила хмельницька компанія ТОВ "Будівельний Альянс Груп", яка працює на будівельному ринку з 2002 року.

Будівництво інноваційного терміналу розпочалося більше року тому. 23 квітня 2018 року заклали перший камінь у фундаменті логістичного центру, а у березні 2019-го відбувся перший тестовий запуск.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка