"Нова Пошта" пересадить кур’єрів на електроскутери

У 2020 році група компаній "Нова Пошта" планує закупити 100 електроскутерів для доставки дрібних посилок.

Як повідомив директор компанії Олександр Бульба, еко-траспорт роздадуть пішим кур'єрам у столиці, Львові та Одесі, передає Інтерфакс-Україна

"Випробування нового транспорту засвідчили, що ні пішки, ні на авто не можна доставити стільки відправлень за день, як на електроскутері, - пояснив він. - Це дуже екологічний транспорт і наш маленький внесок у поліпшення екології країни".

Як зазначають у компанії, перші 30 електроскутерів для кур’єрської доставки у Києві, Львові та Одесі були закуплені восени 2019 року, передає Delo.ua

У 2020 році "Нова Пошта" планує інвестувати в розвиток інфраструктури $100 млн: запустити другу чергу київського інноваційного терміналу; побудувати чотири великих інноваційних центри з автоматизованою сортувальною системою у Броварах, Дніпрі, Одесі та Харкові; побудувати перший вантажний термінал з роботизованою системою сортування палет і великогабаритних вантажів, модернізувати відділення і впровадити нове обладнання для підвищення швидкості обслуговування клієнтів. Крім того, велика частина інвестицій буде спрямована на інформаційні технології та розвиток мобільних сервісів.

Як повідомлялося, "Нова Пошта" в 2020 році планує інвестувати в розвиток інфраструктури $100 млн: запустити другу чергу київського інноваційного терміналу; побудувати чотири великих інноваційних центру з автоматизованою сортувальною системою в Броварах, Дніпрі, Одесі та Харкові; побудувати перший вантажний термінал з роботизованою системою сортування палет і великогабаритних вантажів, модернізувати відділення і впровадити нове обладнання для підвищення швидкості обслуговування клієнтів. Крім того, велика частина інвестицій буде спрямована на інформаційні технології та розвиток мобільних сервісів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: