Норвезька компанія збудує сонячну електростанцію потужністю 9 МВт поблизу Броварів

У селі Семиполки Київської області норвезька компанія Norsk Solar AS збудує сонячну електростанцію потужністю 9 МВт. Виробленою електроенергією протягом наступних десятиліть забезпечуватимуться 5 тисяч домогосподарств, пише Економічна правда.

Головним інвестором СЕС виступає Norsk Solar AS (працює з партнерами Pro-Energy LLC і Windforce Ltd), а співфінансує проект Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО). Електростанція займатиме площу 12,6 га. Очікується, що СЕС почне постачати енергію до електромережі наприкінці 2019 року. Після введення в експлуатацію сонячна станція щорічно вироблятиме 11 тис. МВт*год електроенергії. Відновлювана енергія забезпечить щорічне скорочення викидів близько 8600 тон СО2.

У компанії підкреслюють, що це перший проект будівництва сонячної електростанції, який буде реалізовано Norsk Solar AS в Україні. НЕФКО підписала кредитну угоду на суму 4,35 мільйонів євро. Крім того, співвласники нададуть власний капітал для реалізації проекту загальною сумою 4,35 млн євро. Власник проекту та основний інвестор, Norsk Solar AS, входить до складу групи Norsk Vind, яка вже ввела в експлуатацію подібні проекти з відновлювальної енергії загальним обсягом 860 МВт. Загалом це другий проект будівництва електростанції для Norsk Solar AS, після того, як проект сонячної електростанції Gharo Solar 50 МВт у Пакистані досягнув фінансового закриття на початку цього року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка