Норвезька компанія розробила систему моніторингу сонячних панелей з функцією обігріву для танення снігу

Норвезька технологічна компанія Innos розробила систему контролю щільності снігу на сонячних панелях. Система дозволяє уникнути зайвої ваги на дахах і панелях, особливо на великих комерційних і промислових СЕС, пише PV-magazine.

Технологія Weight Watcher, яка використовує поверхні модулів для танення снігу, була створена, щоб уникнути небезпечних навантажень на панелі і дах.

Система оснащена системою управління для вимірювання щільності снігу, яка в свою чергу підключена до системи маневрування, підключеної через перемикач до джерел живлення постійного струму. Ці пристрої підключені до сонячних модулів і можуть подавати живлення в фотоелектричну систему, коли сніг повністю покриває панелі, заважаючи їх нормальній роботі.

Після танення снігу панелі відновлюють вироблення електроенергії, компенсуючи використану енергію. Система здатна розтопити близько 2 кг снігу на квадратний метр на годину. Технологія Weight Watcher в принципі може бути застосована до всіх стандартних кристалічним модулів, в тому числі в якості модифікації.

Зниження витрат на прибирання снігу і ризики, пов'язані з роботою на висоті - є додатковими перевагами системи. У компанії стверджують, що технологія дозволяє встановлювати сонячні панелі на старі, більш слабкі дахи, особливо на комерційні будівлі, побудовані до 1970 року. В той час, як сильні снігопади в поєднанні з існуючими сонячними панелями можуть послабити дах і привести до потенційного обвалення, Weight Watcher стає страховкою від цього, оскільки контролює навантаження від снігу і забезпечує його розтоплення до того, як він стане занадто важким.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: