Норвежці створили венчурний фонд для переходу на відновлювані джерела енергії

Норвезьке класифікаційне товариство DNV GL створить венчурний інвестиційний фонд для підтримки ініціатив для переходу на відновлювані джерела енергії та досягнення цілей сталого розвитку.

DNV GL Ventures забезпечуватиме захист навколишнього середовища на базі накопичених експертних знань і передових технологій, передає tass

"За останні 150 років компанія накопичила істотний обсяг знань і велику клієнтську базу, якими тепер зможуть скористатися інноваційні компанії, - зазначив директор DNV GL Ventures Кааре Хелле. - Протягом наступних чотирьох років венчурний інвестиційний фонд буде співпрацювати з 15-20 стартапами для реалізації інноваційних проектів в енергетиці».

Кожен стартап отримає доступ до експертизи і технологій, а також клієнтської бази DNV GL, що налічує понад 100 тис. споживачів, причому частка самої DNV GL в кожному з проектів складе 20%.

Раніше норвезьке класифікаційне товариство заявляло про готовність взяти активну участь у переході на альтернативні джерела енергії і оголосило про те, що планує здійснювати моніторинг найбільшої сонячної електростанції в Європі. За прогнозами DNV GL, глобальна енергетична система буде наполовину складатися з енергії відновлюваних джерел до 2050 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка