Nissan запускає домашнє сховище енергії xStorage на відпрацьованих електромобільних акумуляторах

Nissan разом з американською електротехнічною компанією Eaton розробляє домашні системи зберігання енергії xStorage, базовані на відпрацьованих електромобільних акумуляторах. Компанії планують випустити 100 тисяч таких пристроїв протягом 5 найближчих років, пише ЕlectroСars.

xStorage можна буде попередньо замовити з вересня 2016 року. Очікується, що це буде найбільш доступна домашня система зберігання енергії. Втім, поки що вартість, яку озвучила компанія, не менша, ніж у конкурента.

Початкова ціна за систему ємністю 4,2 кВт-год. з усіма необхідними елементами, в тому числі з кабелями і встановленням обладнання сертифікованим фахівцем, становить €4000 ($4,600). А Tesla Powerwall ємністю 7 кВт-год. коштує $3000, щоправда, без інверторів та встановлення. Можливо, в цих супутніх послугах і товарах і криється вся «доступність». За іншою версією, справа – в можливості виконати замовлення. Адже компанія Ілона Маска за перший квартал 2016 року поставила замовникам поки що лише 2500 систем Powerwall із десятків тисяч, які передплачено.

Домашній блок xStorage живитиметься від дванадцяти відпрацьованих модулів акумуляторів Nissan Leaf. У ньому буде можливість керувати споживанням електроенергії зі смартфону. Компанії пишуть, що очікують швидкого зростання ринку подібних пристроїв. Нагадаємо, що основне їх призначення – зробити енергонезалежні будинки, коли упродовж дня батарея накопичує сонячну енергію, а впродовж ночі будинок її витрачає.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: