Nissan встановив у Амстердамі дахову сонячну станцію, яка може забезпечити електроенергією 900 будинків

На даху Центру запчастин Nissan Motor в Амстердамі встановили майже 9000 фотоелектричних панелей.

Як зазначив керуючий директор Nissan Energy Франциско Карранца, дахова СЕС дозволить підприємству скоротити викиди СО2 на 1,17 млн кг у рік, передає amsrus.ru

«Ми прагнемо знизити вплив європейських підприємств на навколишнє середовище – і сьогодні з радістю підтверджуємо, що на нашому Центрі запчастин в Амстердамі запрацював дах з сонячними панелями, - наголосив він. – Інвестиції в нові енергетичні технології та їх впровадження – основа концепції Nissan Intelligent Mobility – проекту, який наочно демонструє, що ми прагнемо перетворити не тільки водіння автомобілів, але і спосіб життя людей».

Сонячний дах генерує майже 70% електроенергії, яка щорічно споживається Центром. Решта електроенергії подається в енергетичну мережу країни.

Щорічно СЕС здатна забезпечувати електроенергією 900 домогосподарств.

Проект став результатом першого масштабного співробітництва місцевої влади і компанії; частково проект фінансувався за національною схемою краудфандінга.

«Амстердам – одне з найбільш спрямованих у майбутнє міст Європи, – говорить керуючий директор Nissan Benelux Коен Маєс. – Ми раді допомогти місту у розумному та ефективному використанні простору, енергії і ресурсів і, в той же час, зробити операції більш екологічними».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка