Nissan почала продавати системи зберігання енергії і сонячні панелі для домашніх СЕС

Компанія Nissan оголосила про старт продажів інтегрованого рішення для домашніх енергоносіїв – Nissan Energy Solar. Це система для вироблення, зберігання і використання електроенергії за допомогою інтегрованих сонячних панелей, що дозволяє домовласникам заощадити кошти і електроенергію.

Завдяки Nissan Energy Solar клієнти можуть контролювати, як і коли вони використовують вироблену домашньою електростанцією електроенергію. У якості системи зберігання енергії компанія пропонує використовувати нові або вживані акумулятори від електромобілів Nissan. Це максимізує використання матеріалів, придатних для вторинної переробки. Система значно знижує витрати вуглецевих викидів та енергоресурсів домовласників за рахунок автоматизації потоків для оптимізації виробництва сонячної енергії і ємності акумулятора.


– Понад 880 000 чоловік у Великобританії вже використовують сонячні панелі і це повністю інтегроване рішення приносить нові можливості для того, щоб їхня кількість зросла в геометричній прогресії в найближчі роки, – сказав Гарет Дансмор, директор компанії Nissan в Європі.

Ціна на повністю інтегровані пакети продуктів Nissan Energy Solar стартує від £ 3881 ($5200 (включаючи постачання і установку сонячної електростанції із шести панелей, системи управління домашньою енергією і 5% ПДВ).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка