Німці встановили понад 200 тисяч домашніх накопичувачів енергії

У Німеччині встановлено 206 тисяч систем накопичення енергії у приватних помешканнях.

Згідно з аналізом EuPD Research, таких показників країна досягла за минулі два роки, передає renen.

Так, у 2019 році у Німеччині було встановлено близько 65000 домашніх систем накопичення енергії, на 20 тисяч більше, ніж роком раніше.


Значне збільшення попиту на зберігання енергії, за словами аналітиків, обумовлене стрімким встановленням домашніх сонячних електростанцій потужністю 3 -10 кВт. Згідно з аналізом EuPD, майже 90% усіх нових приватних фотоелектричних систем у даний час встановлюються разом з домашньою системою зберігання енергії. Крім того, все частіше накопичувачі купуються для модернізації існуючої сонячної електростанції.

У Німеччині у 2019 році річний приріст сонячної енергетики склав майже 4 ГВт.

Підвищений інтерес до систем накопичення енергії також викликаний зростанням цін на електроенергію для приватних домогосподарств і збільшення кількості електромобілів.

EuPD Research також наводить рейтинг найбільших постачальників на німецькому ринку домашнього зберігання енергії, у якому лідирує Sonnen. 


Частка останнього у 2019 році склала 20%, на другому місці - китайська BYD (19%), німецькі E3/DC і Senec посіли третє-четверте місця з часткою 14% у кожного, пятірку замикає LG Chem з 12%. Сукупна частка цих п'яти лідерів перевищує 75%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: