Німці хочуть випускати дешеві електромобілі

Технічним університетом Мюнхена був представлений громадськості концепт доступного електромобіля Visio.M

Прем’єра відбулась в рамках мюнхенської виставки екологічного транспорту «eCarTec». В розробці даної моделі приймали участь ведучі спеціалісти у галузі автомобілебудування та не тільки. 

6.jpg

Кузов-монокок концептуальної новинки виконано з пластика та вуглеволокна, а основним матеріалом для створення вікон виступив полікарбонат. Visio.M обладнали електродвигуном потужністю 15 кВт, який зможе подолати відстань у 160 км на одному заряді. На повну зарядку піде від трьох до чотирьох годин. 

8.jpg

Родзинкою концепту стала його інноваційна система кондиціонування повітря, що не потребує значних затрат енергії. Вона функціонує по принципом «ефекту Пельтьє», за яким нагрів та охолодження відбуваються при проходженні струму в місці контакту двох різнорідних провідників. 

9.jpg

При проходженні струму в одну сторону виділяється тепло, а при його зворотному проходженні – тепло поглинається. Visio.M обладнаний всіма необхідними системами безпеки та є дуже легким, завдяки матеріалам з яких виготовлений.

5.jpg

Керівник проекту професор Маркус Лінкамп говорить, що цей концепт повинен показати можливість створення дуже легкого та безпечного електрокара, який за вартістю не перевищуватиме ціну на автомобіль з ДВЗ. 

Читайте також: Електромобіль в Україні. Де підзарядитись?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: