Німці готові інвестувати до $500 млн. у сонячні електростанції на Херсонщині

Німецька компанія RECOM Ag має намір інвестувати до $500 млн на будівництво сонячних електростанцій в Херсонській області. Меморандум про співпрацю днями підписали голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та генеральний директор RECOM Ag Гамлет Тунян, повідомляє Таврія24.

Проект спрямований на розширення потенціалу області в галузі альтернативної енергетики. Протягом 2017-2019 років німці планують розробляти на земельних ділянках Херсонщини проекти сонячних електростанцій до 500 МВт. Місцева влада взяла на себе зобов’язання сприяти видачі всіх ліцензій та договорів за допомогою швидких прозорих процедур та забезпечувати необхідну інфраструктуру для будівництва.

«Сьогодні ми готові запропонувати близько 62 земельних ділянок від 50-100 га для компанії RECOM Ag. Вартість інвестицій може досягти 500 млн. доларів. Електроенергія сонячних електростанцій піде на потреби Херсонщини. Оскільки є пікові навантаження, особливо в курортний сезон, коли існує додаткова потреба в електриці, такі електростанції стануть нам в пригоді. Тим більше, що електрика сьогодні – це тренд майбутнього, а ми крокуємо в ногу з часом»

Оскільки Херсонщина є одним з лідируючих регіонів України за кількістю днів інсоляції, сонячні електростанції можуть бути розміщені на всій території області.

В свою чергу Гамлет Тунян підтримав бажання влади Херсонщини розвивати альтернативні джерела енергії:

«Ми підписали чудовий договір з місцевою владою Херсонщини. Вражає, наскільки вона піклується про свій край, про робочі місця та безпечне довкілля. Використання сонячної енергії сьогодні – це дуже правильний і стратегічний крок», – додав він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка