Німецький енергетичний гігант побудує у США сонячну станцію потужністю 200 МВт

Німецька енергетична компанія RWE побудує у США сонячну електростанцію потужністю 200 МВт.

Про це йдеться в угоді на постачання сонячної енергії у шататі Джорджія, яку концерн уклав з американським енергопостачальником Georgia Power на 30 років, передає Deutsche Welle.

Сонячна електростанція Broken Spoke складатиметься з близько 650 тисяч фотоелектричних модулів. Введена наприкінці 2021 року СЕС стане найбільшим проектом RWE з виробництва сонячної електроенергії у США.

RWE, як один з найбільших виробників "зеленої енергії" у світі, активно освоює ринок США, де загальні потужності концерну складають близько 3,3 ГВт. Додаткові станції з генерації вітрової та сонячної енергії, які RWE зараз будує у Сполучених Штатах, дозволять збільшити цей показник ще на 1,4 ГВт.

У серпні 2019 року стало відомо, що RWE почала використовувати українські підземні сховища для зберігання природного газу.

Втім у Німеччині, попри успіхи у виробництві електроенергії з відновлювальних джерел, діяльність концерну наштовхується на протести екологічних активістів. Так, у червні представники організації Ende Gel"ande, що виступає проти подальшої розробки Рейнського буровугільного басейну і проти вугільної енергетики, перервали транспортування вугілля від кар'єра Гарцвайлер до електростанції, що належить RWE.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: