Німецький автовиробник запускає сервіс короткострокової оренди електромобілів у Мадриді

Мадрид став черговим європейським містом, де запустили програму оренди електромобілів. Функціонуватиме новий сервіс за звичним принципом - оренда оплачується залежно від кількості хвилин, що минули з моменту від'єднання транспортного засобу від спеціальної установки на паркінгу і до нового вмикання контакту з роз'ємом паркувального пристрою, повідомляє ресурс Еspanarusa.com.

У Мадриді вже функціонує популярна система оренди велосипедів BiciMAD. Разом з орендою електромобілів, ці дві програми впроваджені не лише для зручності пересування по місту, але й з метою зменшити забруднення навколишнього середовища.

Програму запустила компанія Car2Go (дочірнє підприємство німецької автомобілебудівної компанії Daimler) у співпраці з мадридської мерією. 

Автопарк складатиметься з 500 електромобілів Daimler Smart. 

До переваг нової системи компанія відносить також можливість паркувати транспортний засіб у туристичних зонах міста безкоштовно. 


Ресурс акумулятора дозволяє здійснювати подорож на дистанцію до 120 кілометрів. Компанія вже встановила по місту станції зарядки електромобілів. 

Транспортні засоби обладнані програмою супутникової навігації GPS. Крім того, на кожній з парковок є карти міста із зазначенням вулиць, районів, пам'яток та мережі стоянок електромобілів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка