Німецький стартап розробив двосторонній паркан з сонячних панелей

У Німеччині розробили двосторонній фотоелектричний паркан для вироблення електроенергії.

Продукт представив стартап Next2Sun Mounting Systems, передає building-tech.org

Паркан являє собою безрамну модульну структуру гетеропереходу скло-скло з двосторонністю більше 80%. В системі використовуються сонячні модулі з технологією Pert n або гетеропереходом.

Паркан являє собою сталеву конструкцію, що складається з двох стовпів і решіток. Згідно Next2Sun, у нижній частині є елемент, за допомогою якого можна налаштувати огорожу, гнучко змінюючи висоту всієї конструкції. Оцинкована поверхня забезпечує захист від зовнішніх впливів.

«Двосторонній сонячний паркан легко встановити за допомогою декількох гвинтових з'єднань, - зазначають у компанії. - Технологія огорожі заснована на технології вертикального монтажу Next2Sun для двосторонніх фотоелектричних панелей».

Монтажна конструкція Next2Sun дозволяє вертикально встановленим панелям використовувати падаюче сонячне випромінювання з обох сторін та забезпечувати максимальну продуктивність в години високого споживання енергії на світанку і у сутінках.


Система об’єднує фотоелектричну систему та огорожу, а виробництво електроенергії поєднується з привабливим дизайном.

«Потужність фотоелектричної системи становить 400 Вт на кожну секцію паркану», - сказав Саша Краузе-Тюнкер, керуючий директор і головний комерційний директор Next2Sun.

Система, яка захищає від вітру і сонця, займає мало місця і легко вбудовується в огорожу між полями або іншими спорудами, ідеально підходить для застосування у сільському господарстві.

Існує кілька варіантів двостороннього сонячного паркану для різних застосувань у будинках, на підприємствах або у сільському господарстві. Рішення для самостійного споживання пропонується домовласникам і підприємствам, дахи яких не підходять для фотоелектричних систем.

Двостороння сонячна огорожа представлена в однорядному варіанті зі звичайною висотою від 1,20 до 1,60 метра і у дворядному варіанті для більш високої огорожі. Також доступна преміум-версія для різних типів будівель.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка