Німецький держбанк підвищить ефективність передачі електроенергії в Україні

Німецький державний банк KfW профінансує реконструкцію підстанцій та підвищення ефективності передачі електроенергії в Україні.

Два нових проекти реалізує Міністерство енергетики та вугільної промисловості, передає kosatka.media

Незабаром буде підписаний пакет угод за новим проектом «Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій) ІІ» та розпочнеться підготовка до наступного спільного проекту «Підвищення ефективності передачі електроенергії (інтеграція української ОЕС до європейської об’єднаної системи) ІІІ.

Зокрема, буде проведено автоматизацію 8-ми підстанцій Південно-Західного регіону та підстанції «Подільська».

Реалізація проектів сприятиме підвищенню енергоефективності при передачі електроенергії та майбутній синхронізації Об'єднаної енергосистеми України з Європейською мережею системних операторів з передачі електроенергії (ENTSO-E).

Укренерго вже реалізує з KfW два проєкти загальною вартістю кредитних коштів 190,5 млн євро. Проекти передбачають фінансування заходів із підвищення рівня безпеки, надійності та ефективності постачання електроенергії шляхом реконструкції підстанцій, які тривалий час знаходяться в експлуатації, та мають у переважній частині електрообладнання, що потребує щорічних витрат для його відновлення та підтримання на належному технічному рівні, зокрема це підстанції «Криворізька», «Дніпро-Донбас», «Запорізька», «Дніпровське», «Харківська» та «Залютине».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка