Німецький архітектор представив велосипедний тунель з сонячних панелей

Німецький архітектор Пітер Куцзія розробив тунель з сонячних панелей для байкерів і пішоходів.

Проект Solar Veloroute може бути адаптований до будь-якого місця розташування та кліматичної зони, передає building-tech.org

Конструкція складається з частково закритої арки, побудованої з накладених одна на одну невідбивних скляних сонячних панелей, прикріплених до сталевих прогонів з труб. Цей сонячна дах виконує подвійну функцію: захищає велосипедистів і пішоходів від сонця, а також інших несприятливих погодних умов та виробляє електроенергію завдяки сонцю.


Проект попередньо створений для Швейцарії та Дубая також передбачає зведення громадської будівлі, де пасажири можуть насолоджуватися освітленими доріжками у нічний час, і встановлення зарядних станцій для велосипедів або смартфонів.

Вздовж велосипедної доріжки архітектор розмістив інформаційні панелі та плакати про переваги використання сонячної енергії.


«Вироблену протягом дня сонячну електроенергію можна використовувати для місцевих зарядних станцій і освітлення, в той час як зібрана надлишкова енергія може бути розподілена для додаткових послуг, - пояснює Пітер Куцзія. - Один кілометр конструкції Solar Veloroute може забезпечити близько 2000 МВт-год електроенергії для живлення 750 домогосподарств або забезпечити електроенергією понад 1000 електромобілів».


Кількість рядів панелей, відстань між модулями, а також їх нахил можна змінювати відповідно до місцевих умов.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка