Німецькі компанії вимагають фінансово підтримати повне переведення газопроводів на водень

Оператори газотранспортних мереж Німеччини вимагають фінансової підтримки для повного переведення газопроводів на транспортування водню.

З таким проханням до федерального уряду звернулися Open Grid Europe, Gasunie, Gascade і Thyssengas, передає handelsblatt.com

Компанії вимагають прийняття рішення, аналогічного тому, що використовується у електричних мережах, оператори яких отримують тарифи, оплачувані користувачами мережі і регульовані Федеральним мережевим агентством (Bundesnetzagentur).

Операторів підтримали федеральні землі Німеччини, які вибрали транспортування чистого водню по діючих газопроводах. Про можливий ступінь заповнення їх воднем йде жвава експертна дискусія. Приміром, польська компанія Gaz-System заявляє, що суміш може містити до 10% водню, але є і більш амбітні плани. Але є оператори, які стверджують, що це може бути навіть 100%.

Відомо, що уряд Німеччини не буде створювати окрему постанову на користь операторів газопроводів, а включить їх у більш широкий план побудови водневої економіки «якомога швидше». Однак він розглядає можливість створення перехідної системи, щоб інвестиції у транспортування водню по газопроводах просувалися швидше.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка