Німецькі інженери випробували мобільну водневу заправну станцію

У Нідерландах випробували мобільну водневу заправну станцію WyRefueler.

Розробку німецької компанії Wystrach, виробника обладнання для зберігання і перевезення газів, використовувала транспортна компанія Breytner протягом декількох тижнів, передає renen

WyRefueler складається з двох компонентів: контейнера-резервуара і контейнера-заправної станції, які можуть транспортуватися незалежно один від одного.

Заправна станція, що містить водневий компресор, автоматизовану систему управління, буферний бак 88 кг, 500 бар і автоматичний контроль тиску, розміщується на об'єкті на необхідний термін.

Система монтується протягом дня і може бути розміщена у максимально зручному місці і може бути модифікована відповідно до вимог замовника.

Контейнер-резервуар, що містить 313 кг водню, стисненого під тиском 300 бар, потрібно або заправляти воднем, або замінювати на інший.

Виробник пропонує рішення для заправки воднем при тиску 350 бар, яке не підходить для легкових автомобілів, але застосовується для важких транспортних засобів, таких як автобуси, поїзди, вантажівки або будівельна техніка.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка