Німецькі інвестори мають намір побудувати під Києвом шість сонячних станцій

Німецька компанія De Raj Group планує побудувати у Київській області шість сонячних електростанцій загальною потужністю 88,371 МВт.

Відповідну угоду німецька сторона уклала з українською компанією STC Energy(НТК-Енерджі) 26 вересня, передає Енергореформа

«Фіксований тариф на вироблену електричну енергію з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) дає гарантії на повернення інвестицій, - зазначив гендиректор De Raj Group Вайдянатхан Натешан. – Ми маємо намір продовжувати збільшувати кількість проектів у сфері "зеленої" генерації в Україні».

Наразі компанія веде переговори про проекти з ВДЕ в Угорщині, Індії та Південно-Східній Азії.

НТК-Енерджі займається розробкою, будівництвом проектів у галузі відновлюваних джерел енергії як для себе, так і для третіх осіб. В березні поточного року компанія підписала угоду з Арабським управлінням з інвестицій та розвитку на суму 2 млрд доларів на розвиток СЕС в Україні.

Згідно з даними ЕГРЮ, власниками НТК-Енерджі (Бородянський р-н Київської обл.) є Микола Коваленко і Михайло Карпенко. Також по 10% акцій компанії належать ТОВ " Амбуаз "і ТОВ"Укренергопромбуд".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка