Німецькі інвестори побудують на Балканах вітрові станції загальною потужністю 1ГВт

У Боснії і Герцеговині планує побудувати чотири вітроелектростанції загальною потужністю 1 074 МВт у Герцегбосанському кантоні.

Проект у західній частині Балканського півострова реалізує компанія wpd Adria, дочірній підрозділ німецької компанії wpd, що спеціалізується у галузі відновлюваної енергетики, передає ruscable

Зокрема, у місті Лівно планується побудувати ВЕС Крузі (Kruzi) і Вагань (Vaganj) загальною потужністю 810 МВт, у місті Босанско-Грахово – ВЕС Гламоч (Glamoč) потужністю 138 МВт і ВЕС Марино Брдо (Marino Brdo) потужністю 126 МВт.

В даний час у кантоні активно розвивається будівництво об'єктів ВДЕ-генерації і усуваються адміністративні бар'єри для прискорення реалізації проектів будівництва вітрової генерації.

У червні 2019 року wpd Adria оголосила про плани зі створення комплексу вітрової генерації загальною потужністю 1,2 ГВт у регіоні Лівнограхово-Кнін (Livno-Grahovo-Knin), включаючи 900 МВт у Боснії і Герцеговині і 300 МВт у Хорватії. Проект планується реалізовувати поетапно до 2030 року. Компанія фокусується на інвестиціях у відновлювану енергетику, а Герцегбосанський кантон розглядається як найбільш перспективний за географічним положенням для розвитку вітрогенерації.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка