Німецька компанія розробила прототип когенераційного пелетного котла опалення

На міжнародній виставці The World Sustainable Energy Days, що відбулася у лютому цього року, європейська компанія в області пелетного опалення ÖkoFEN презентувала свою революційну розробку – п’яти кіловатну когенераційну систему опалення, оснащену двигуном Стірлінга. Технологія, представлена компаніями Qnergy і ÖkoFEN, втілює можливість вироблення теплової та електричної енергії при використанні однієї установки. Цей котел, що працює на паливі з біомаси, все ще знаходиться на стадії проектування, а поява його першої робочої версії очікується в кінці цього року. Вона буде задовольняти всім критеріям використання в житлових приміщеннях будь-яких розмірів, повідомляє Український Біопаливний Портал.

«Здатність установки генерувати п'ять кіловат і вище дає нам можливість вийти на ті ринки когенерації, які до цього часу були поза нашої досяжності. Ми сподіваємося запустити серійне виробництво нашого продукту так швидко, як це тільки можливо. Перші клієнти, які погодилися випробувати нашу установку, отримають свої замовлення в найближчому майбутньому», - заявив засновник і голова правління компанії ÖkoFEN Герберт Отнер.

2.jpg
Представники компанії гарантують працездатність нової установки протягом 60 000 годин, стверджуючи при цьому, що вона не вимагає сервісного обслуговування і може використовувати різні види деревного палива. 

Принцип роботи установки заснований на тому, що газ, який виділяється при згорянні деревних пелет, передається на поршневу головку циліндра двигуна зовнішнього згоряння Стірлінга, ініціюючи процес циклічного нагрівання та охолодження інертного газу всередині двигуна. Під час цього термодинамічного процесу лінійний генератор змінного струму виробляє електрику. Сама теплова енергія нагріває воду, яка знаходиться в котлі і може бути використана для опалення помешкань, побутових, комерційних або виробничих потреб. 

Таким чином, ця передова когенераційна установка від ÖkoFEN виробляє недорогу електричну енергію, що відповідає вимогам мережі, в якості побічного продукту процесу згоряння недорогого екологічно чистого палива.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: