Німецька компанія розробила інвертори для балконних сонячних станцій

У Німеччині запустили у продаж мікроінвертори для сонячних панелей встановлених на балконах житлових будинків.

Спеціальне обладнання розробила компанія Bosswerk, а виробляє німецький постачальник фотоелектричних систем Greenakku, передає ecotechnica.com.ua

Зараз в асортименті представлені дві моделі: BW-MI300 і BW-MI600 - вартістю 149 і 259 євро відповідно. Вони розрізняються тільки вихідною потужністю. BW-MI300 розрахований на роботу з фотомодулем на 210-400 Вт і здатний видавати у побутову електромережу до 300 Вт змінного струму. BW-MI600 можна підключати до вдвічі потужнішої системи 400 Вт, а максимальна віддача досягає 600 Вт.

«Нова розробка Bosswerk має ефективність 96,9%, що є найкращим показником для пристроїв цього класу, - заявляє Greenakku. - Мікроінвертори призначені для отримання від сонячних панелей постійного струму з напругою 20 В і перетворення його у змінний з вольтажем 230 В. Електрика на виході з'являється відразу після подачі живлення на вхідні клеми.

Роботу пристрою можна контролювати віддалено на будь-якому наявному вихід в інтернет смартфоні планшеті або комп'ютері, так як BW-MI300 і BW-MI300 можуть підключатися до мережі Wi-Fi. Обидві моделі підтримують функцію швидкого відключення при виникненні нештатних ситуацій, що забезпечують безпеку експлуатації.

Згідно з розрахунками, підключена до мікроінвертора Bosswerk сонячна батарея на 360 Вт за рік згенерує до 400 кВт•год електроенергії. При ціні електрики 0,3 євро/ кВт•год така установка дозволить економити до 120 євро щорічно.

Повний набір компонентів фотоелектричної системи, що включає 360-ватний модуль, мікроінвертор BW-MI300 і монтажний комплект, компанія пропонує за 400 євро. Отже, така установка окупиться у кращому випадку за 4 роки. Гарантія на пристрої Bosswerk становить 12 років.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка