Німецька компанія отримала €10 млн. на розробку циліндричних агровольтаїчних модулів

Німецька технологічна компанія Tube Solar AG виділила 10,8 млн. євро на розробку своїх циліндричних агровольтаїчних модулів. Легкі пристрої також можна використовувати на дахах, які дотепер вважалися непридатними для фотоелектричних систем, пише PV-magazine.

Компанія виготовляє міцні, легкі тонкоплівкові сонячні трубки, в основному для агровольтаїки. «Завдяки інноваційним модулям від Tube Solar AG сільське господарство та виробництво енергії не будуть взаємовиключними, а взаємодоповнюючими», – сказав Міністр економіки Баварії.

Німецький виробник заявляє, що модулі – це проста інкапсуляція гнучких фотоелектричних смуг у скляну трубку. Прилади виробляються з минулого року на колишньому виробництві люмінесцентних ламп в Аугсбурзі, який належав німецькій багатонаціональній освітлювальній компанії Osram.

Компанія Tube Solar, яка має на меті збільшити щорічні виробничі потужності в Аугсбурзі до 250 МВт, заявила, що модулі можуть пронизувати світло і вода для оптимального росту рослин. Розробка також має простий і недорогий монтаж.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка