Німецька енергетична компанія вкладе у берегові вітрові станції понад 3,5 млрд євро

Німецький енергетичний концерн EWE виділить понад 3,5 млрд євро на розширення енергетичних мереж і будівництво берегових вітряних електростанцій.

Таке рішення було озвучено у рамках зобов'язання Німеччини повністю відмовитися від вугільної енергетики до 2038 року, передає plus-one

«Ми збираємося витратити на декарбонізацію вдвічі більше, ніж вклали в цей напрямок за попередні десять років», - зазначили в EWE.

Концерн зобов’язався до 2035 року досягти повної вуглецевої нейтральності. «Ми робимо ставку на відновлювані джерела енергії та екологічно безпечну енергію", - підкреслив генеральний директор EWE Стефан Долер.

Загалом на декарбонізацію своєї діяльності, розвиток відновлюваних джерел енергії та досягнення вуглецевої нейтральності до 2035 року EWE виділить 7 млрд євро. Більше половини цих коштів буде витрачено на розширення енергетичних мереж і виробництво «зеленої» енергії.

Концерн EWE став вже третьою компанією, яка заявила про переорієнтування на зелену енергетику. Першими плани з декарбонізації оприлюднили енергетичні гіганти RWE і Uniper. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка