Німецька армія купує мобільні контейнерні сонячні електростанції

Бундесвер закуповує сонячні системи типу off-grid з високопродуктивними сонячними панелями aleo solar. Ці панелі змонтовані в конструкціях, які дозволяють бути мобільними, що дозволить замінити або допомогти роботі дизельних електростанцій. Військові частини повинні мати гарантоване електроживлення. І для цього використовують дизельні електрогенератори. Заміна дизельного генерування на сонячні станції дасть покращення безпеки військовим, зменшить споживання нафтових запасів.

2.jpg

Сонячні контейнери Multicon є готовими системами з акумуляторами і системами керування енергією. Для використання електроенергії від контейнера, достатньо вийняти з нього кабелі для приєднати. Монтаж і демонтаж триває не більше години. Контейнер захищає модулі від піскової бурі чи вандалізму.

В системі використані кращі досягнення компонентів, що дає можливість мати ККД 18,3%. Панелі мають покриття, яке забезпечує відсутність відблисків, а інша плівка сприяє захопленню більшої кількості світла. 


Кожен сонячний контейнер має максимальну потужність 27 кВт і може зберігати 150 кВт*год сонячної енергії. Контейнери можна з’єднувати між собою, отримуючи значно більшу потужність – можна забезпечити мегаватні потреби госпіталів або тилових частин. Найменша передбачена модель контейнера – 5,4 кВт з ємкістю 15 кВт*год. Вартість виробленої електроенергії оцінюють в 13 центів за кіловат-годину.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка