Автоконцерн Daimler налагодить виробництво акумуляторів для дому

Після успішної презентації домашніх акумуляторів Tesla, інші компанії також намагаються слідувати новому тренду.  Німецька автомобільна корпорація Daimler AG в кінці травня поточного року оголосила про початок виробництва нової системи накопичення енергії для домогосподарств і підприємств. Навіть створено дочірню компанію Deutsche ACCUmotive, яка активно випробовує технологічну новинку. Так, перші зразки нового накопичувача вже проходять комерційну експлуатацію на дослідній станції, повідомляє ресурс Energy Fresh.
 
Мова йде про потужні літій-іонні модулі, що здатні зберігати енергію, отриману з різних джерел (вітряних турбін, міської мережі, сонячних батарей тощо).

Нові акумулятори створені на базі автомобільних літієвих батарей, що раніше вироблялися компанією Daimler для гібридних авто. 

2.jpg

Daimler, як і Tesla, планує запустити виробництво двох типів нового акумулятора: для домашнього використання на 2,5 кіловат-годин, та комерційного ємністю в 5,9 кіловат-годин. Крім того, можна буде об'єднати декілька блоків в один комплекс до 8 штук включно.

Якщо порівнювати з акумуляторами Tesla (на 7 та 10 кіловат-годин відповідно), то розробки Daimler дещо «відстають». Однак у компанії зазначають, що середньостатистична німецька родина споживає електроенергії втричі менше, ніж американська. Тому німецькі накопичувачі цілком зможуть покривати потреби внутрішнього ринку. 

3.jpg

Наразі Daimler шукає дилера для продажу таких систем кінцевим споживачам. Комерційні поставки планують розпочати вже восени поточного року. Про ціну інформації немає.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка