Німеччина вийшла на перше місце в ЄС за переробкою сміття

Німеччина знаходиться на першому місці в Євросоюзі за обсягом переробки сміття.

Про це всвідчать показники стійкості розвитку країн об’єднаної Європи, опубліковані на початку серпня статистичною службою, передає aussiedlerbote.de.

Зокрема, на сайті Євростату були вказані останні оброблені дані (підсумки 2017 року) за кількістю сміття на одного жителя і переробки відходів, забруднення повітря важкими частинками і парниковими газами, шумового забруднення, чистоти води.

Примітно, що за кількістю виробництва сміття Німеччина з показником 1897 кілограмів на душу населення в рік займає дев'яте місце в ЄС. На першому місці Естонія – з 8965 кг, а найменше сміття виробляє Угорщина – 828 кг на душу населення у рік. А ось щодо поводження з відходами Німеччина - одна з найчистіших країн Євросоюзу. У 2017 році в ФРН переробляли 67,6% всіх відходів, тоді як середній показник по ЄС склав тільки 46,4%.

Що стосується забруднення повітря твердими частинками, то не дивлячись на велику кількість автомобілів в Німеччині, країна займає тільки 14 місце з 28. У ФРН в 2017 році забруднення твердими частинками становило 12,7 мікрограма на кубічний метр. Середній показник по ЄС склав 14,1, таким чином, повітря в Німеччині чистіше, ніж в середньому у країнах Євросоюзу.

Проте з шумовим забрудненням у ФРН справи погані. За цим показником країна займає перше місце в ЄС, оскільки 26,1% німців страждають від шуму вулиці, автомобілів або виробництва. Найменший цей показник в Естонії - 8,2%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка