Німеччина вперше обігнала Норвегію за темпами продажів електромобілів

За результатами першого кварталу 2018 року продажі електромобілів у Німеччині зросли на 70% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 17, 574 автівок. За темпами продажів Німеччина вперше обігнала Норвегію, яка досі утримувала світове лідерство, повідомляє Bloomberg.

За даними Асоціації європейських автовиробників, з початку року в Норвегії продано 16182 електромобілів. Країна залишається третій ринком у світі за продажами електрокарів Тесла після США і Китаю. Високі показники зростанні продажів «зелених» автівок також показали Іспанія (+53,4%) та Франція (+15,3%). Щодо Німеччини, то через посилення екологічних вимог у транспортному секторі такі компанії, як Volkswagen, BMW і Daimler оголосили про електрифікацію своїх авто. За останній рік на вулицях великих німецьких міст все частіше можна побачити електромобілі Tesla, BMW i3, Nissan Leaf та інші. При цьому такого домінування Tesla, як в тій же Норвегії не спостерігається.

У Європі продажі екологічних автомобілів за перших три місці цього року збільшилися на 41%, з них електромобілів – 35%, а гібридів – 47%.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка