Німеччина схвалила проекти офшорної вітрової енергії загальною потужністю 1610 МВТ

У Німеччині побудують морські вітроелектростанції загальною потужністю 1610 МВт.

Шість ліцензій на будівництво офшорних ВЕС було надано за результатами нещодавно проведеного аукціону, передає facepla.net

Федеральне мережеве агентство Німеччини, Bundesnetzagentur, нещодавно оголосило результати аукціону з вітроенергетики на шельфі. Згідно з даними Renewables Now, середня ціна виграшних заявок становила 46,60 євро т-год, за МВа переможцями стали компанії Baltic Eagle, Iberdrola, Orsted, KNK Wind і Innogy.

Три проекти з виробництва вітрової енергії будуть розташовані в Північному морі і три у Балтійському.

Переможці зможуть побудувати у 2021-2025 роках морські вітрові електростанції з правом на 25 років експлуатації.

Передбачається, що нові морські ВЕС зможуть виробляти стільки ж електроенергії, як атомна електростанція або дві великі газові та вугільні станції.

Вітрова енергетика у Німеччині дозволила збільшити зайнятість населення – зараз у цій сфері працює майже половина з 338 600 співробітників сектора відновлюваних джерел енергії, а 27 200 осіб зайняті в офшорному секторі вітроенергетики.

Німецький фонд офшорної вітрової енергії також навів дані аналітики Deutsche WindGuard: станом на 31 грудня 2017 року до мережі було підключено 1 169 вітряних турбін із встановленою потужністю 5 387 МВт.

Примітно, що за період з 2009 по 2016 рік встановлені потужності офшорних вітроелектростанцій зросли з 40 до 4130 МВт.

Офшорні вітряні турбіни забезпечують чистою електроенергією Німеччину майже цілодобово, кожен день у році, зазначають у Німецькому фонді офшорної вітрової енергії.

Наступний раунд аукціону відбудеться у 2021 році. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка