Німеччина планує інвестувати 2 млрд євро на підтримку програми з популяризації електромобілів

Нещодавно Міністр економіки та енергетики Німеччини Зігмар Габріель оголосив про досить амбітний план щодо розвитку популярності екологічно чистого транспорту в країні. 

Так, зазначене міністерство планує інвестувати 2 млрд євро у програму з поширення та стимулювання виробництва електромобілів у Німеччині, повідомляє Green Car Reports.

Очікується, що певна сума коштів буде направлена на виділення субсидій на придбання громадянами електромобілів. Проте яка саме сума буде направлена і яким буде розмір субсидій, наразі невідомо. 

Міністерство також закликає розширювати кількість зарядних станцій у Німеччині і заохочувати державні установи збільшувати власні автопарки «зелених» авто. 

Зігмар Габріель підкреслив, що необхідні 2 млрд євро закладені у поточному бюджеті Німеччини, тому ніякого підвищення податків не буде. 

Загалом, дискусії щодо стимулювання розвитку галузі електромобілів у Німеччині проходять вже давно. Експерти зауважують, що Німеччина – одна з країн ЄС, яка не поспішає запроваджувати особливі стимули для «зелених автовиробників». А усі досягнення німецького автопорому у цьому напрямку проходили без державної підтримки. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка