Німеччина готова надати Україні на навчання енергоаудиторів €4 млн

Німеччина готова надати Україні на навчання енергоаудиторів та навчання співробітників українського Фонду енергоефективності 4 євро млн.

Як зазначив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, імплементацію проекту технічної допомоги погодив уряд ФРН, передает minregion.gov.ua.

«Енергоефективність стала однією з головних тем на порядку денному під час українсько-німецьких переговорів на чолі з президентом України Петром Порошенком та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель 10 квітня», - розповідає він.

Також уряд Німеччини готовий підписати угоду з IFC (Міжнародна фінансова корпорація, входить до групи Світового банку) щодо внеску додаткових 10 млн євро до Мультидонорського фонду для співфінансування проектів Фонду енергоефективності України, додав Геннадій Зубко.

Фонд енергоефективності є комплексним інструментом для фінансування енергоефективності у житловому секторі. Робота Фонду також спрямована на імплементацію Угоди України з ЄС та забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності. Фонд створюється за підтримки міжнародних партнерів – ЄС та Німеччини. Фінансування Фонду енергоефективності у Держбюджеті на поточний рік передбачене у розмірі 1,6 млрд грн. Також передбачена п’ятирічна допомога від Європейського Союзу на програми Фонду: у 2018 році – 50 млн євро, та додатково у 2019 – 54 млн євро.

«Євросоюз, як партнер, готовий п’ять років надавати технічну підтримку Фонду, - зазначив він. - Це дуже складна робота, яка створить маршрутну карту не тільки для аудиторів і проектних організацій, а й довідник, який чітко роз’яснить домогосподарствам всю процедуру». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: