Німеччина готова інвестувати у розвиток енергоефективності України

Як виявляється, під час нещодавньої зустрічі, що відбулася 1 квітня у Берліні, Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з канцлером Німеччини Ангелою Меркель обговорювалося також питання енергоефективності України, повідомляє інформаційне агентство УКРІНФОРМ

«Під час цих переговорів було прийняте рішення про те, що німецька сторона може додатково направити кошти у вигляді інвестицій на підтримку заходів з енергоефективності. Тут питання не тільки коштів та надання матеріальних ресурсів. Це питання інжинірингових підходів до виконання цих робіт», - повідомив результати бесіди міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Крім того, за словами міністра, питання енергоефективності піднімалося й на зустрічі з міністром навколишнього середовища, енергетики та ядерної безпеки Німеччини Барбарою Хендрікс.

Усе б добре, однак, Геннадій Зубко зазначив, що в Україні необхідно розробити спеціальну модель, за якою наша держава зможе прийняти ці інвестиції та забезпечити їх повернення. Тому наразі йде активна робота над її створенням. 

«На даний час необхідна  законодавча база практично вже знаходиться  в парламенті», - зазначив Зубко. Зокрема, є законопроекти про енергосервісні компанії та про житлово-комунальні послуги, які «дозволяють на сьогоднішній день практично запускати енергосервісні компанії на ринок України і виконувати роботи».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка