Німеччина допоможе Дніпропетровщині реалізувати шість «зелених» проектів

У Дніпропетровській області реалізують шість «зелених» проектів за підтримки уряду Німеччини.

Проекти були відібрані в ході конкурсу ресурсоефективних ініціатив підприємств і вчених регіону "Зелений імпульс. Green Chamber Award", який проводився у рамках проекту Дніпропетровської торгово-промислової палати "Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку" за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Deutsche Gesellschaftfur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, передає газета "Лица".

На конкурс, який стартував 15 листопада 2016 року, подали заявки 35 підприємств регіону і вчених, що розробляють і впроваджують проекти та ініціативи, спрямовані на раціональне використання ресурсів. Це були великі, малі та середні пыдприэмства-постачальники ресурсоефективного обладнання або провайдери послуг з енерго- та ресурсоефективності та вчені. До участі були допущені 26 заявок у відповідності з конкурсними критеріями.

Після кількох етапів ретельного розгляду заявок конкурсна комісія, до складу якої увійшли відомі профільні експерти, науковці, підприємці та лідери бізнес-асоціацій, обрала «шістку» найкращих.


Так, в номінації "Кращий проект промислового підприємства" переможцем визнали Публічне акціонерне товариство "Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського" з проектом "Будівництво комплексу з приготування та вдування пиловугільного палива, для заміни імпортного природного газу на пиловугільне паливо" (керівник – Вячеслав Мосипан).

У номінації "Кращий соціальний проект промислового підприємства" переможцем стало Державне підприємство "Науково-виробниче об'єднання" Павлоградський хімічний завод"з проектом "Реконструкція спортивного комплексу "Юність" з будівництвом плавального басейну" (керівник - Леонід Шиман).

В номінації "Кращий проект підприємства малого і середнього бізнесу" перемогли наступні проекти: третє місце посіла компанія ТОВ "АгроЭнергоПлюс" зі своїм проектом "Обґрунтування біогербіцидної технології вирощування енергетичних культур з метою рекультивації забруднених земель та заміщення природного газу біопаливом" (керівник - Дмитро Дьомін); друге місце виборов проект "Побудова системи збору і подальшої утилізації звалищного біогазу з виробництвом електричної і теплової енергії на когенераційній електростанції потужністю 0,72-0,8 МВт, переробкою соломи в екоупаковку і одноразовий екопосуд на полігоні твердих побутових відходів у місті Підгородне", який запропонувала компанія ТОВ "ІнЕкоТех Україна" (керівник - Володимир Гаврилов). І, нарешті, перше місце посіла інженерна компанія ТОВ "ВТС Комплект" з проектом "Save House Ukraine - Енергоефективний будинок" (директор - Вадим Рижов).

У номінації "Кращий проект наукової установи" переможцем стала Національна металургійна академія України з проектом "Виробництво і застосування інноваційних вуглецевмісних матеріалів на основі біомаси рослинного походження і техногенних відходів металургійного виробництва для зменшення витрат невідновлюваних енергетичних джерел і застосування енергоємних металургійних технологій" (керівник - проректор з наукової роботи Юрій Пройдак).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка