Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

Американська рада з енергозберігаючої економіки опублікувала доповідь «2016 International Energy Efficiency Scorecard», в якому назвала країни, які найкраще заощаджують електроенергію. Доповідь вивчила модель енергозбереження та продуктивність 23-х країн, які найбільше споживають електрики (75% від усього споживання в світі) і розставила їх по порядку, пише CleanTechnica.

Перше місце посідає Німеччина, друге – Італія і Японія, третє – Франція. Решта країн розташувалися в такій послідовності: Великобританія, Китай, Іспанія, Південна Корея і США, Канада, Нідерланди, Польща, Тайвань, Індія, Туреччина, Австралія, Росія, Індонезія, Мексика, Таїланд, ПАР, Бразилія, Саудівська Аравія.Німеччина, з її продуманим енергетичним планом – Energiewende – зберігає своє лідируюче становище з 2014 року. Країна має мету до 2050 року повністю зупинити викиди в навколишнє середовище вуглекислого газу, заявив Георг Мауе, радник у справах енергетики міністра економіки.

«Енергоефективність є часто найдешевшим засобом задоволення нового попиту на енергоносії, – сказав Стівен Нейдель, виконавчий директор Ради. – Уряди стимулюють інвестиції в енергоефективність та здійснюють підтримку політики заощадження коштів громадян, зменшення залежності від імпорту енергоносіїв та забруднення навколишнього середовища. Проте, енергетична ефективність використовується в світі недостатньо, не дивлячись на численні переваги і її потенціал стати найбільшим ресурсом для задоволення зростаючого попиту на енергію у всьому світі».

У порівнянні з даними 2014-го, рейтинг країн дещо змінився. Так Японія піднялася з 6 до 2 сходинки, США – з 13 до 8, водночас, Австралія опустилася з 10 до 16 позиції. Італія зуміла втримати свою другу позицію з 2014 року, приєднавшись в цьому році до Японії.

«Ми пишаємося тим, що зберегли другу позицію в третьому виданні «2016 ACEEE International Energy Efficiency Scorecard», – сказав Начальник відділу по енергоефективності італійського міністерства економічного розвитку. – «Срібна медаль» є визнанням зусиль, що вживаються країною з метою підвищення ефективності використання енергії та прискорення переходу до низьковуглецевої економіки».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка