Німеччині потрібно встановити 446 ГВт сонячних станцій для досягнення кліматичних цілей

Німеччині потрібно встановити до 446 гігават фотоелектричних станцій для досягнення 100-відсоткового відновлюваного та кліматичного нейтралітету.

Про це йдеться у новому дослідженні Інституту сонячних енергетичних систем імені Фраунгофера ISE , передає pv-magazine.de

Площ для цього величезного збільшення встановленої фотоелектричної потужності більш ніж достатньо, - зазначають експерти. – Якщо використати всі доступні площі: дахи будівель, фасади, штучні водойми, парковки, дороги, шумові бар 'єри, над сільськогосподарськими плантаціями, то можна встановити 3160 ГВт сонячних електростанцій».

За словами Крістофа Коста, керівника групи енергетичних систем і енергетики Інституту сонячних енергетичних систем Фраунгофера ISE, щоб покрити 100% потреб в електроенергії з відновлюваних джерел, необхідно встановити у 6-8 разів більше фотоелектричної потужності у порівнянні з сьогоднішнім днем. «Це еквівалентно встановленій фотоелектричній потужності від 303 до 446 ГВт, - зазначив він, представляючи створене на замовлення Greenpeace дослідження «Сонячний наступ – як нам розв'язати з сонячною енергією економічний бум і захист клімату». - Потужність сонячних теплових установок повинна бути збільшена, як мінімум, втричі: з нинішніх 15 ГВт до 45-49 ГВт у майбутньому».

За даними Fraunhofer ISE, вертикально інтегрований фотоелектричний продукт в Європі створить близько 750 робочих місць на гігават виробничої потужності модуля. У той же час це може зменшити існуючу залежність від імпорту фотоелектричних компонентів, а також їх слід CO2. Для встановлення нових фотоелектричних електростанцій буде додано ще 3500 робочих місць на гігават.

У той же час Fraunhofer ISE вказує на масове зниження вартості нових фотоелектричних установок, які сьогодні коштують від 3,0 до 5,5 центів за кіловат-годину для великих електростанцій і від 6 до 11 центів за кіловат-годину для покрівельних установок потужністю до 30 кВт.

"Як сонячна, так і вітрова енергія повинні бути масово розширені, - каже Йонас Отт, експерт з відновлюваних ресурсів Greenpeace. - Якщо федеральний уряд припинить гальмувати розвиток поновлюваних джерел, Німеччина досягне значних результатів у захисті клімату".

Цілі, поставлені Fraunhofer ISE, здійсненні. Щорічне фотоелектричне будівництво повинно бути потроєно не менше ніж до 15 ГВт, вважає Йонас Отт. "Федеральний уряд повинен негайно зобов 'язати встановлювати сонячні станції на нових будівлях і відремонтованих дахах, збільшити обсяги тендерів", - пропонує він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка