Німеччина зобов’язала встановлювати сонячні станції на нових житлових будинках

У Німеччині зобов’язали встановлювати сонячні панелі на дахах нових житлових і комерційних будівель.

Нововведення покликане підвищити рівень автономного електрозабезпечення і забезпечити високу автономність в електропостачанні передбачає нова енергостратегія країни, передає aussiedlerbote.de

При цьому сонячні та вітрові установки з 20-річним терміном експлуатації планують відключити від електромережі, оскільки вони не отримуватимуть субсидій та компенсацій.

Оновлений текст проекту закону про відновлювані джерела енергії після обговорення у Бундестазі також, швидше за все, включатиме конкретні показники з досягнення кліматичної нейтральності, де найважливіша роль буде у сонячної енергетики. До 2030 року Німеччина планує виробляти вдвічі більше сонячної електроенергії, а наземної вітрової електроенергії - майже на третину більше у порівнянні з поточним показником.

Окремо розглядалася проблема установки вітряних турбін. Частина громад і навіть земель виступають з позовами проти встановлення ВЕС. У проекті закону пропонують вказати, що установка вітрових станцій є частиною проблеми державної безпеки в галузі енергетики. Таким чином, судовий тиск може ослабнути.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка