Німеччина знизила викиди парникових газів на 42% порівняно з 1990 роком

У 2020 році Німеччина скоротила викиди парникових газів на 42% порівняно з 1990 роком.

Про це повідомив міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр 3 лютого, передає rtvi.com

«Влада вживала достатньо зусиль для досягнення цієї мети і на це не вплинуло зниження економічної активності через пандемію коронавірусу, - . – У Європі компаніям, які займаються енергетикою і виробництвом, дозволяється певна кількість викидів парникових газів, які ведуть до потепління клімату, вони можуть продавати надлишкові квоти, що стимулює їх зусилля по скороченню викидів».

Німеччина з 2021 року ввела аналогічні системи квот на викиди для компаній, які надають транспортні послуги або працюють у сфері опалення.

У транспортному секторі поки не вдалося домогтися значного зниження викидів, так як підвищення екологічності двигунів компенсувалося збільшенням кількості машин. Тому уряд вирішив поставити додаткову мету - збільшити за десять років використання палива з відновлюваних ресурсів на 28%. Для цього потрібно збільшити число електромобілів, а також машин, які працюють на водні та біопаливі.

Також пропонується до 2026 року відмовитися від використання в якості біопалива пальмової олії, яка зараз становить 20% від усього біопалива у Німеччині. Прихильники цього заходу нагадують, що його отримують з олійних пальм, для плантацій яких активно вирубуються тропічні ліси. Крім того, від авіакомпаній зажадають до 2030 року використовувати не менше 2% синтетичного гасу (звичайний гас є продуктом нафтопереробки).

Євросоюз поставив за мету зробити регіон до 2050 року кліматично нейтральним. Це означає, що кількість парникових газів, що потрапляють в атмосферу, не повинно бути більше кількості, яка поглинається.

Вчені вважають, що якщо весь світ поставить аналогічну мету, то до кінця XXI століття вдасться уникнути підвищення середньої глобальної температури на 2 градуси в порівнянні з доіндустріальним періодом. В іншому випадку, за деякими прогнозами, потепління може стати незворотнім.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка