Німеччина заборонить продаж одноразового пластикового посуду у 2021 році

З липня 2021 року в Німеччині заборонять продавати в роздріб одноразовий пластиковий посуд.  

Відповідну постанову затвердила Федеральна рада, передає nasha-germania.com

Зокрема, під заборону потрапили пластикові тарілки, трубочки для напоїв, повітряні кулі з пластику, одноразові харчові контейнери, пластикові стакани і кришки для них, а також ватяні палички (втім, їх продовжать використовувати в медичних цілях). Порушникам доведеться заплатити штраф від 100 євро.

Крім того, заборонять роздрібний продаж і всіх видів біорозкладаного пластику, який потрапляючи у природу завдає не менше шкоди, ніж звичайний.

Споживання одноразового пластику різко зросло через пандемію коронавірусу.

Згідно зі звітом Європейського агентства з навколишнього середовища (EEA), споживання одноразового пластику останнім часом різко зросло. За заявою ЄЕЗ, пандемія призвела до раптового збільшення світового попиту на засоби індивідуального захисту. До них відносяться маски, рукавички та дезінфікуючі засоби в пляшках. Крім того, багато ресторанів перейшли на доставку на винос і доставку одноразового посуду.

Заборонити продаж одноразового пластику з наступного року планують і інші країни ЄС, наприклад, Чехія і Греція.

Ці обмеження поступово почнуть діяти у всьому Євросоюзі відповідно до прийнятої в минулому році директиви із боротьби з пластиком. Згідно з нею, в європейських магазинах більше не будуть продаватися 10 видів одноразових виробів із пластику. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка