Німеччина встановила 4,42 ГВт сонячних станцій за десять місяців

У січні-жовтні 2021 року у Німеччині підключили до мережі більше 4,4 ГВт сонячних електростанцій у порівнянні з 3,92 ГВт за аналогічний період роком раніше.

Про це свідчать останні дані федерального мережевого агентства Bundesnetzagentur, передає world-energy.org

У жовтні було встановлено близько 411,9 МВт нових фотоелектричних потужностей у порівнянні з 406,4 МВт у вересні цього року і 421 МВт у жовтні 2020 року.

Сукупна сонячна потужність Німеччини у кінці вересня перевищила 56,9 ГВт.

Німецький ринок фотоелектричних установок як і раніше орієнтований на сегменти для установок потужністю не більше 750 кВт, які минулого місяця досягли недавно встановленої потужності фотоелектричних установок у 304 МВт. З цієї потужності близько 292 МВт припадає на фотоелектричні установки на даху, в той час як інша частка представлена невеликими сонячними парками.

Bundesnetzagentur також опублікував нові пільгові тарифи, які почнуться у цьому місяці. Щомісячне зниження субсидій на сонячну енергію залишається на рівні 1,4%, в той час як фіксовані тарифи на харчування для систем на даху будуть варіюватися від 0,07693 євро/кВт*год до 0,0527 євро/кВт*год, в залежності від розміру системи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка